Alarm

Evinize izinsiz giriş tehlikesi olduğu anda Portal Alarm Sistemi tehlikeyi algılar, harici ve dahili sirenler devreye girer. Çıkardıkları 100 desibellik ses ile tüm çevreyi uyaran sirenler, aynı zamanda büyük bir caydırıcı özellik taşır.Ek olarak, Kameralı Hareket Dedektörü sayesinde olayın görüntüsünü saniyeler içerisinde telefonunuza iletir. Bu alarm sinyali, anında Alarm Haber Alma Merkezi’ne iletilir. Eğer kullanıcı isterse, Kameralı Hareket Dedektörü’nün çektiği olay anının görüntüleri de, Alarm Haber Alma Merkezi’ne iletilir ve alarm durumunun görüntülü kontrolü yapılır. Alarm sinyali Portal Güvenlik ulaştıktan ortalama 10 saniye içerisinde Portal Güvenlik size ulaşamazsa yakınlarınızı arayarak tehlikeyi teyit eder ve gerekli ise emniyet güçlerinin adresinize yönlendirilmesini sağlar. Adres bilginiz sistemde kayıtlı olduğu için bu yönlendirme hızla yapılır.

Güvenlik Kamerası

Bir alanın fiziksel sınırlarının giriş ve çıkış yönünde aşılmaya çalışıldığını ya da aşıldığını algılayan ve ilgili uyarıyı kontrol merkezine ulaştıran sistemlerdir. Çevre Güvenlik Sistemleri; çevre koruma sınır çiti, toprak altı optik algılayıcılar veya duvar üzerine monte edilebilen algılayıcılar, haraket sensörleri, radar, mikro dalga bariyerlerden oluşur. Bu sistemler diğer güvenlik sistemleri ile entegre edilerek daha proaktif bir çevre güvenlik çözümü tasarlanmış olur. İlgili alanda bulunan kameralar ile entegrasyon sağlanarak ihlalin yapıldığı bölgenin görüntüleri kontrol merkezi monitörlerine otomatik olarak yansıtılarak, ilgili görevlinin veya operatörün görüntüleri anlık görmesine olanak tanır.

Yangın Algılama

İş yeri alarmınız ile birlikte çalışan duman-ısı dedektörü iş yerinizdeki duman ve ani ısı değişikliklerini fark eder, Portal Güvenlik Alarm Haber Alma Merkezi’ne sinyal gönderir. Portal Güvenlik ortalama 10 saniye içinde size ulaşır, tehlikeyi teyit etmeniz halinde itfaiyeyi hemen işyeri adresine yönlendirir.Alarm sisteminiz kurulu olmadığı durumlarda bile yangına tehlikesine karşı koruma altında olursunuz.

Güneş Paneli

Elektrik ihtiyacını güneşten temin eden sulama sistemleri devlet tarafından desteklenmekte ve dönemsel olarak %50’ye varan hibeler verilmektedir. Bu alanda yapılacak uygulamalar çiftçilerimizi en büyük masraf kalemlerinden biri olan petrol giderlerinden kurtarmaktadır. Ülkemizde petrol fiyatlarının oldukça yüksek olması nedeniyle yapılan bu yatırım birkaç yıl içerisinde ilk kurulum maliyetlerini amorti edebilmektedir. Ayrıca sulama ihtiyacının yaz dönemlerinde artması ve aynı dönemin elektrik üretimi açısından en uygun dönem olması da sistem verimliliğini artırıcı bir unsur olmaktadır. Portal Enerji olarak ne yapıyoruz; • Müşterilerin ihtiyaç duydukları sulama miktarına göre en uygun sistemi tasarlamak ve projelendirmek. • Yatırımcıyı faydalanabileceği hibe, teşvik ve krediler konusunda bilgilendirmek. • Uygun maliyet, yüksek kalite politikası ile en uygun çözümü sunmak • Yerinde montaj yapmak ve sistemi çalışır hale getirmek. • Eğer elektrik pompanız var ise mevcut pompa kullanılarak sistem tasarlamak. • Kurulumu tamamlanmış ve işletmeye alınmış her tür tesise teknik destek ve bakım hizmeti sunmak. • Talepleriniz doğrultusunda ihtiyaç duyduğunuz her konuda yanınızda olmak.

Web Hizmetleri

Kişisel veya kurumsal web sitenizin responsive bir tasarıma sahip olması veya farklı cihazlarda (telefon,tablet vb..) orjinal haliyle rahat okunabilir ve kolayca işlem yapılabilir olmasını sağlamaktadır. Web sitesi fiyatları sektördeki birçok firmaya göre oldukça uygun olmasının yanı sıra sizlere ödeme kolaylığı da sağlamaktayız. Web sitelerinizi "responsive" olarak tasarlattığınız zaman öncelikle ekran boyutlarına göre otomatik olarak şekillenecektir ve buda müşterilerinizin rahatlıkla size ulaşmasını sağlayacaktır.

Kurumsal Medya Danışmanlık

Markanız için hedef kitlenize yaratıcı içerikler üreterek, marka değerinizi ve satışlarınızı artırırız. Sosyal medya stratejisi geliştirme, Kullanıcı etkileşim yaklaşımları, Hedef kitle ile etkileşimin arttırılması ve Raporlama

Close Zoom